Daar gaat onze rechtstaat?

Webcamgluurder krijgt geen proces
In de strafzaak tegen een man die met webcams studentes zou hebben begluurd, is het OM niet-ontvankelijk verklaard. De Amsterdamse politie was het huis van de verdachte zonder huiszoekingsbevel binnengegaan en had daarvan ook geen verslag gedaan. De rechtbank noemt dit een grove nalatigheid.
Volgens justitie begluurde de man (47) jarenlang met twee verborgen camera’s studentes in het huis naast hem, in het centrum van Amsterdam.

De politie vond op de computer van de man beelden van halfnaakte vrouwen. Vier studentes hebben zichzelf op de foto’s herkend.
(Bron)

Krantenkoppen blijven reden voor verwarring. In je RSS-reader lijkt het net alsof we de rechtstaat hebben afgeschaft en deze man zonder proces achter de tralies hebben gestopt… En het mag dan wel een vieze man zijn… Een proces verdient iedereen, toch?

Geef een reactie

Om te reageren op je eigen site, voer de URL van je reactie in die een link naar de permalink URL van dit bericht moet bevatten. Je reactie verschijnt dan (mogelijk na moderatie) op deze pagina. Wil je je reactie updaten of verwijderen? Update of verwijder je bericht en voer de URL van je bericht opnieuw in. (Meer informatie over Webmentions.)