Een goede reclame

Een goede reclame op zijn tijd kan ik wel waarderen. Dat weten de mensen die al meer dan twee jaar mijn weblog lezen (zolang is het namelijk geleden dat ik voor het laatst een reclame postte). Een goede reclame is origineel, simpel of heel erg grappig, zonder het product dat wordt aangeprezen te negeren.

Deze reclame is gemaakt door Stewart Hendler. Hij had helemaal geen opdracht een reclame voor de mp3-speler van Microsoft te maken, maar hij dacht “ik doe het gewoon”. En nu is er dus een onofficiële reclame voor de Microsoft Zune. En hij is beter dan alle andere reclames die Microsoft tot nu toe zelf heeft gemaakt.

Geef een reactie

Your post must include a link to this post.

How does this work?
Write a response on your own website and include a link to this post. Then submit your response’s URL here. Your response may appear here after moderation. To update or remove it, edit or delete your original post and submit the same URL again. Learn more about Webmentions.